Medycyna estetyczna

Announcement: Białko na masę mięśniową – Dbanie o urodę po męsku

Announcement: Białko na masę mięśniową – Dbanie o urodę po męsku

Kwi 27, 2015

Białko na masę mięśniową opinie czyli dbanie o urodę po męsku

Istnieje wiele różnic pomiędzy kobietą a mężczyzną, różnimy się przede wszystkim wyglądem, podejściem do wielu spraw. Nawet nasza skóra różni się diametralnie od siebie. Mężczyźni powinni jednak brać przykład z kobiet i także zatroszczyć się o swoją skórę. Męska skóra jest przede wszystkim grubsza, występuje na niej gęstszy zarost, wolniej ulega procesom starzenia, ale za to jest podatniejsza na powstanie podrażnień i trądziku. Panowie ostatnimi czasy zaczęli zwracać uwagę większą uwagę na swój wygląd i nie chodzi tu jedynie o modne ciuchy, ale także o pielęgnacje ciała. Nawet makijaż zdobywa popularność do pewnego stopnia.

Do wyboru jest mnóstwo kosmetyków przeznaczonych dla panów, od pianki do golenia, przez oliwki, po kremy przeciwzmarszczkowe i nawilżające. Są również suplementy tj. białko na masę mięśniową, kreatyna czy Bcaa. Mężczyźni mają większą skłonność do posiadania cery tłustej (choć są różne opinie), dlatego powinni o nią odpowiednio zadbać i używać kosmetyków do tego rodzaju skóry. Podstawą w męskiej pielęgnacji jest golenie zarostu. Czynność ta wymaga jednak użycia odpowiednich preparatów, pianka do golenia jest podstawowym kosmetykiem wszystkich panów, ma za zadanie zmiękczać zarost, zapobiegać podrażnieniom i powodować lepszy poślizg dla maszynki. Wybór maszynki również jest bardzo ważny, dobrze dobrana zmniejszy ryzyko zacięcia się, zlikwiduje nawet najmniejszy zarost i pozostawi skórę gładką. Po goleniu warto użyć balsamu nawilżającego, który zmniejszy zaczerwienienia i zapobiegnie podrażnieniom po maszynce.

Oprócz dbania o zarost mężczyźni powinni nawilżać całą twarz kremami do tego przeznaczonymi- czasami panowie stosują też puder. Ponieważ męska skóra jest grubsza niż damska, szybciej może się przesuszyć, stać twarda i szorstka w dotyku. Najlepiej wybierać kremy o lekkiej konsystencji, aby nie zatykać porów i nie doprowadzić do obciążenia tłustej cery. Podstawą pielęgnacji powinny być także peelingi złuszczające, które w szybki sposób pozbędą się martwego naskórka oraz zapobiegną wrastaniu pojedynczych włosków w skórę. Na półce każdego mężczyzny z pewnością powinny się znaleźć kosmetyki do stylizacji włosów jak żel, guma czy pianka. Mężczyźni tak samo, jak i panie lubią mieć dobrze ułożoną fryzurę. Dbanie o urodę to normalna rzecz, każdy człowiek chcę przecież dobrze wyglądać i płeć nie ma w tym najmniejszego znaczenia.

Inną kwestią jest oczywiście dobry wygląd fizyczny, o który mężczyźni w XXI wieku dbają naprawdę mocno zakupując różnego rodzaju suplementy diety tj. białko na masę mięśniową, gainery czy kreatyny. W tym wypadku jednak bez solidnej diety jak i dobrego treningu same suple często okazują się zbyt małą siłą przebicia.